1
U 3. kolu kvalifikacija za EURO 2024 Crna Gora – Mađarska 0:0
Jalova dominacija – izostala realizacija!

“Hrabri sokoli” htjeli su, željeli pobjedu, imali su i dominaciju, pogotovo u prvom poluvremenu, ali izostala je realizacija, pa su u utakmici sa drugim favoritom u grupi osvojili samo bod – u 3. kolu kvalifikacija za EURO 2024 Crna Gora – Mađarska 0:0. U nastavku, “hrabrim sokolima” nedostajalo je I snage, ali I hrabrosti da urade nešto više. Kao da su se pribojavali da ne budu kažnjeni kao protiv Srbije.
Dobro su izabranici Miodraga Radulovića počeli meč. Pritisnuli su favorizovanog rivala, stvorili su par šansi, ali pogotku su bili najbliži kada je gostujući igrač pogodio prečku svog gola.
Mađari nijesu prijetili Mijatoviću, ali imali su posjed lopte, dobro organizovanu igru i mogu biti zadovoljniji remijem.

Crna Gora - Mađarska 0:0

Gradski stadion, Podgorica. Gledalaca: 6.761.

Sudija: Hesus Hil Mansano (Španija)