1
U dvomeĆØu sa Gruzijom najbolji rukometaÅ”i Crne Gore i danas slavili 29:19 i uspjeÅ”no zavrÅ”ili EHF sedmicu
Sjutra Ʀe saznati - rivala u baražu za SP!

Duplom pobjedom u dvomeĆØu sa Gruzijom, danas joÅ” ubjedljivijom rezultatom 29:19, ā€œlavoviā€ su uspjeÅ”no zavrÅ”ili EHF sedmicu, a sjutra Ʀe saznati i rivala u baražu za Svjetsko prvenstvo, kojem je bliža Italija nakon Å”to je u gostima slavila protiv Belgije.
DanaÅ”nji duel bio nova prilika da selektor Vlado Å ola na djelu vidi igraĆØe koji bi trebalo da proÅ”ire bazu. PoÅ”tedu je dobio golman NebojÅ”a SimiƦ, za razliku od sinoƦnjeg meĆØa, u protokolu je bio Branko VujoviƦ, a u strijelce se upisalo 11 igraĆØa.
Vasilije KaluĆ°eroviƦ je bio najefikasniji sa 9 golova, Risto VujaĆØiƦ je postigao ĆØetiri, dok su MiloÅ” i Branko VujoviƦ postigli po tri.
Nikola MatoviƦ je upisao Å”est odbrana u prvom poluvremenu, a Haris SuljeviƦ pet u nastavku.