0
Posliije "pokera" "Deèiæa" i "BBuduænosti" i poraza "Sutjeske" u 33. kolu Meridianbet 1. CFL
Tuzani zadržali - tri boda prednosti!

Fudbaleri "Deèiæa Admiral bet" zadržali su tri boda prednosti ispred "Buduænosti" na tri kola do kraja sezone.
Tuzani su ubjedljivo savladali "Rudar" u Pljevljima (4:0), u meèu koji je bio odluèen praktièno nakon nekoliko minuta, buduæi da su gosti veæ tada imali dva gola prednosti. Oba puta pogodio je Nenad Gavriæ, koji je het-trik kompletirao u 56. minutu. Konaèan rezultat postavio je Ognjen Stijepoviæ u 81. minutu.
Istim rezultatom "Buduænost" je završila gostovanje Arsenalu u Tivtu.
"Arsenal" –"Buduænost" 0:4;"Rudar" – "Deèiæ Admiral bet" 0:4; "Jezero" – "Mladost Lob.bet# "0:1; "Sutjeska Meridianbet" – "Petrovac" 0:1.