0
Na "Croatia cupu" "A" reprezentacije rukometaša Crne Gore poražena i od Slovenije 37: 32
Selektoru "lavova" - slika puno jasnija!

- Poslije ovih pripremnih utakmica, slika je puno jasnija. Vidjelo se koliko ko može i to će odrediti roster selekcije za utakmicu sa Mađarskom na EP - istakao je Vlado Šola, selektor "A" reprezentacije rukometaša Crne Gore, koja je, poslije poraza od Hrvatske, doživjela i drugi poraz na "Croatia cupu", od Slovenije 37: 32.
Vuko Borozan i Vuk Lazović najefikasniji sa po pet golova.
Nebojša Simić upisao je osam odbrana u prvom poluvremenu, a Nikola Matović sedam u nastavku.

Iako dva puta poražena, Crna Gora iz Poreča se vraća nakon što je pokazala mnogo pozitivnih stvari, uz ocjenu da ima dovoljno vremena i prostora da se neki segmenti u igri podignu na veći nivo.
Zbog povreda koje nijesu ozbiljnije prirode, poštedu su dobili kapiten Mirko Radović i njegov prezimenjak - Luka, pa je na desno krilo morao bek Risto Vujačić.
Ponovo je selektor Vlado Šola dao priliku svim igračima, u nastavku i golmanu Nikoli Matoviću, a Slovenija put ka pobjedi trasirala na početku drugog poluvremena.
Crna Gora je u prvih 30 minuta u nekoliko navrata imala prednost.
Slovenija je međutim, preokrenula u finišu prvog poluvremena i u nastavku pokazala da je bolji tim, iako raduje što su naši momci igrali maksimalno do kraja.