2
U utakmici 5. kola grupe "B" UEFA Lige nacija Bosna i Hercegovina - Crna Gora 1:0
"Sokoli" izgubili - minimalno, ali bolno!

Kraj meča u Zenici, minimalan poraz "hrabrih sokola" - u utakmici 5. kola Bosna i Hercegovina - Crna Gora 1:0. "Zmajevi" su na stadionu Bilino polje u Zenici slavili golom Demirovića u 45.+1 minutu slavili i kolo prije kraja obezbijedili prvo mjesto u grupi.
Izabranici Miodraga Radulovića u nastavku su zaigrali hrabrije, ali nijesu uspjeli da izjednače. Preostaje im još utakmica sa Finskom, koju će odigrati u ponedjeljak.

- Bravoooo, Zmajevi! Bosna i Hercegovina slavila zasluženu pobjedu pred sjajnim navijačima i izborila veliku pobjedu. Dragi Bosanci, još jednom hvala na srdačnom dočeku naših igrača i navijača - čestitali su rivalu crnogorski navijači i dodali:
- Pozdrav našim momcima. Čekamo vas da u idućem meču slavimo pobjedu i budemo drugi u grupi.