2
U prvoj utakmici grupe "F'' kvalifikacija za SP U-21 Crna Gora - Bosna i Hercegovina 2:2 (1:1)
Na startu - izboren remi!

Gosti su dva puta vodili, a "crveni" jurili i izborili remi. U prvoj utakmici grupe "F'' kvalifikacija za SP U-21 Crna Gora - Bosna i Hercegovina 2:2 (1:1)
Najviše uzbuđenja na DG areni viđeno je u uvodnih desetak minuta drugog poluvremena. Gosti su poveli u 48. minutu nakon prekida - Adrian Barišić je udario loptu glavom, a onda se onda od Nikole Krstovića odbila u mrežu naše selekcije. Osam minuta kasnije na drugoj strani svoju mrežu zatresao je Amar Dedić. Na 1:2 u 58. minutu povisio je Bašić, a deset minuta kasnije Ražnatović je postavio konačan rezultat.

Crna Gora - Bosna i Hercegovina 2:2 (1:1)

Stadion ,,DG arena“, Podgorica.

Sudija: Fedaji San (Švajcarska).

Strijelci
0:1 - Nikola Krstović (ag) 48', 1:1 - Dedić (ag) 56', 1:2 - Bašić 58', 2:2 - Ražnatović 68'