1
U dvomeču sa Gruzijom najbolji rukometaši Crne Gore i danas slavili 29:19 i uspješno završili EHF sedmicu
Sjutra će saznati - rivala u baražu za SP!

Duplom pobjedom u dvomeču sa Gruzijom, danas još ubjedljivijom rezultatom 29:19, “lavovi” su uspješno završili EHF sedmicu, a sjutra će saznati i rivala u baražu za Svjetsko prvenstvo, kojem je bliža Italija nakon što je u gostima slavila protiv Belgije.
Današnji duel bio nova prilika da selektor Vlado Šola na djelu vidi igrače koji bi trebalo da prošire bazu. Poštedu je dobio golman Nebojša Simić, za razliku od sinoćnjeg meča, u protokolu je bio Branko Vujović, a u strijelce se upisalo 11 igrača.
Vasilije Kaluđerović je bio najefikasniji sa 9 golova, Risto Vujačić je postigao četiri, dok su Miloš i Branko Vujović postigli po tri.
Nikola Matović je upisao šest odbrana u prvom poluvremenu, a Haris Suljević pet u nastavku.