1
U duelu 7. kola EHF Lige šampiona veliki bod rukometašica "Budućnosti Bemax" na gostovanju "Brestu" 20:20 (9:9)
Kadovićeva pogodila - tri sekunde prije kraja!

U duelu protiv direktnog konkurenta u borbi za eliminacionu rundu elitnog takmičenja, „plave“ su odigrale hrabro u sjajnoj atmosferi u Brestu, a Nađa Kadović je bila junak, jer je pogodila tri sekunde prije kraja za veliko slavlje naših igračica, jer su ostale neporažene na gostovanju na krajnjem zapadu Francuske - "Brest" - "Budućnost Bemax" 20:20 (9:9).
"Brest" naredne subote stiže u Podgoricu, a ukoliko „plave“ dođu do pobjede, izjednačiće se sa današ njim rivalom i u potpunosti preokrenuti situaciju u svoju korist jer će biti u prednosti u odnosu na francuski tim i "Savehof", koji je bez pobjede na polovini grupne faze.

BREST - BUDUĆNOST BEMAX 20:20 (9:9)

Brest - „Brest arena”. Gledalaca: 4.000. Sudije: Lovin i Raluka-Stanku (Rumunija). Sedmerci: Brest 3 (2), Budućnost Bemax 1 (1). Isključenja: Brest 8, Budućnost Bemax 10 minuta. Crveni karton: Fopa (Brest) u 23. minutu.

Brest: Filter (četiri odbrane), Fođea (sedam odbrana), Moni 1, Tublan 1 (1), Lasurs 1, Fore, Freriks 3, Fopa 1, Holevova, Delaje 1, Karlson, Koatanea 1, Maslova 6, Žariž 1, Dembele, Kabral-Barbosa 4 (1).

Budućnost Bemax: Atingre (tri odbrane), Gigerih (pet odbrana), Marsenić, J. Vukčević 1 (1), Godeč 6, Popović, Nijakate 3, Čališkan 1, Kardoso de Kastro 1, Ivanović 1, Agović, Tomova 2, Hafra, Kadović 2, Pavićević 3, N. Vukčević.