1
U 5. kolu grupe "G" kvalifikacija za EURO 2024 Crna Gora - Bugarska 2:1 (1:0)
U nadoknadama - "sokoli" nadoknadili!

Još jedna uzbudljiva utakmica ,,hrabrih sokola“ ovog puta je imala srećan kraj – u petom kolu grupe "G" kvalifikacija za EURO 2024 Crna Gora je savladala Bugarsku sa 2:1. Odlučio je gol Stevana Jovetića u šestom minutu sudijske nadoknade drugog poluvremena. Bila je to nagrada za veliku borbenost, pogotovo nakon isključenja Igora Vujačića u 59. minutu, kao i izlaska Nikole Krstovića zbog povrede petnaestak minuta prije kraja.

Crna Gora – Mađarska 2:1 (1:0)

Gradski stadion, Podgorica. Gledalaca: 4.310.

Sudija: Harm Osmers (Njemačka)