0
Mlada reprezentacija Crne Gore savladala U-20 selekciju Francuske 2:1 (1:1)
U "generalci" - savladani "trikolori"!

,,Sokoli” su prikazali veoma dobru igru u generalnoj provjeri uoči duela sa Bugarskom u nastavku kvalifikacija za Evropsko prvenstvo - u prijateljskoj utakmici mlada U-21 fudbalska reprezentacija Crne Gore u Nikšiću savladali je U-20 selekciju Francuske 2:1 (1:1).
Izabranici Mojaša Radonjića odlično su krenuli i poveli u 6. minutu golom Cmiljanića. Gosti su izjednačili auto-golom Raša u 14.minutu. U prvom minutu nastavka, poslije prekida, Azemović je pogodio za 2:1.

Crna Gora - Francuska 2:1

Gradski stadion, Nikšić. Gledalaca: 200.
Sudija: Dragan Mijušković.