1
U 7. kolu kvalifikacion-r grupe „G“ za Ligu Evrope Crna Gora – Litvanija 2:0 (1:0)
„Sokoli“ se igrali!

Iako demotivisani rezultatom utakmice koja je odigrana prije njihove (Bugarska – Mađarska 2:2) koji ih je ostavio bez šansi za plasman dalje, „hrabri sokoli“ na najbolji način oprostilI su se od navijača – pobjedom – u 7. kolu kvalifikacion-r grupe „G“ za Ligu Evrope Crna Gora – Litvanija 2:0 (1:0). Poslije superiorne igre tokom svih 90 minuta nad bezopasnim 'rotivnikom golove su postigli Kuč u trečenm i Jovetič u 48, minutu.

Crna Gora – Litvanija 2:0

Gradski stadion, Podgorica. Gledalaca: 3.647.

Sudija: Artur Dias (Portugal)