0
U prvoj utakmici na EP za rukometaše Crna Gora - Hrvatska 21:27 (13:12)
"Lavove" poremetila - isključenja!

- Svi znaju da jad Hrvatska igra, igra vrhunski rukomet svih 60 minta. Krivo mi je što su nas u nastavku poremetila isključenja. Prvi dio odigrali smo na visokom nivou. Ta isključenja koštala su nas ;ak i u napadu, gdje protiv njihove visoke odbrane 5-1, odlučili smo se za tu klackalicu, nije to išlo kako treba. Izgubili smo par lopti i, uz isključenja, to nas je koštalo boljeg rezultata. U svakom trenutku crnogorska reprezentacija, tih 16 momaka koji izašu na teren, izgledaju onako kako bi trebalo. Prezentujemo se na pravi način. Ovi mmci pokazuju, iako imaju respekta prema protivniku koji je jedan od najboljih na svijetu, da možemo da igramo čak i sa takvim - ukazao je Zoran Roganović, selektor rukometne reprezentacije Crne Gore, koja je u prvoj utakmici na EP poražena od Hrvatske 21:27 (13:12).

- Ne bih da nas zavarava rezultat iz prvog poluvremena. Protiv Srbije moraćemo dobro da se namučimo . Biće to jako teška borba svih 60 minuta - naglasio je selektor "lavova".