3
U prvoj utakmici na SP za rukometašice u Japanu Crna Gora - Senegal 29:25 (14:15)
"Lavice" griješile - ali slavile!

- Najbitnije za nas je da što prije zaboravimo ovaj meč, da ispravimo greške koje smo pravili, ali najbitnija su dva boda. Sigurno da nije izgledalo kako smo željele. Prije svega, mislim na igru u odbrani, iako smo dobro počele. Promašile smo dosta zicera i onda smo te greške iz napada prenosile u odbranu. Petnaest minuta drugog poluvremena izgledala jje onako kako je trebalo da bude od prvog minuta. Sjutra već imamo Kazahstan i ne smijemo to ponoviti. Nijesmo ih potcijennile, ali kao da je nagdje u našim glavama bilo lako ćemo mi to. One su nam pokazale dda nema lakih utakmica na SP, da u svaku treba da uđemo maksimalno, spremne i fokusirane na meč - naglasiila je Đorđina Jauković, MVP prve utakmice na SP u Japanu Crna Gora - Senegal 29:25 (14:15).