1
U drugoj utakmici grupe C-4 Lige nacija Crna Gora - Litvanija 2:0 (2:0)
Nadmoć krunisali - za dva minuta!

Nadmoć koju su imali tokom cijele utakmice, pogotovo u prvom poluvremenu, "hrabri sokoli" krunisali su za dva minuta - u 34. minutu kapiten Stefan Savić, koji je odigrao 50. utakmicu ya reprezentaciju, realizovao je jedanaesterac, a dva minuta kasnije Janković je, na centaršut Tomaševića duplirao prednost - u drugoj utakmici grupe C-4 Lige nacija na "Gradskom stadionu" Crna Gora - Litvanija 2:0 (2:0).
U nastavku gosti su zaigrali malo bolje, ali Tumbakovićevi izabranici rutinski su sačuvali pobjedu koja je mogla biti i ubjedljivija...šanse su propustili Bećiraj, Jovović i Simić.

Crna Gora - Litvanija 2:0

Gradski stadion, Podgorica. Gledalaca: 5.239.

Sudija: Jakobo Kelet (Danska).
Pomoćnici: Hajne Sorensen i Kristijan Briksen (Danska).