0
U prijateljskoj utakmici fudbalskih "A" reprezentacija Crna Gora - Slovenija 0:2 (0:1)
"Sokoli" produžili - prijateljski "post"!

"Post" u prijateljskim utakmicama koji traje više od četiri godine "hrabri sokoli" nijesu da prekinu ni večeras. Naprotiv, u prijateljskoj utakmici fudbalskih "A" reprezentacija - na "Gradskom stadionu", pred oko pet hiljada gledalaca - Crna Gora - Slovenija 0:2 (0:1).
Poslije obostrano anemične igre uprvih 45 minuta, gosti su na odmor otišli sa prednošću 0:1, zahvaljujući pogtku Bezjaka iz jedanaesterca. U nastavku Tumbakovićevi izabranici bili su agresivniji, ali u sred njihove inicijative, kazna za neefikasnost stigla u 79. minutu. Poslije brzog kontranapada, Zajc je pogodio za konačnih 0:2.

Selektor Ljubiša Tumbaković ponovo je dao šansu velikom broju igrača, a debitantski nastup u dresu reprezentacije upisao je štoper Sutjeske Miloš Bakrač.

Crna Gora - Slovenija 0:2

Gradski stadion, Podgorica. Gledalaca: 2.944.

Sudija: Igor Pajač (Hrvatska)