2
Na startu glavne runde Lige šampiona za rukometašice "Ferencvaroš" – "Budućnost" 34:26 (19:18)
"Plave" igrale - samo poluvrijeme!

Četvrto gostovanje u sezoni i četvrti poraz – rukometašice Budućnosti su u Dabašu odigrale sjajnih 20 minuta, četvrtim golom odlične tinejdžerke Tatjane Brnović stigle do tri razlike (13:10), ali do kraja meča nijesu odigrale na istom nivou pa je poraz na startu glavne runde bio neminovan. Ferencvaroš je slavio pred 2.500 vatrenih navijača i napravio veliki korak ka plasmanu u četvrtfinale.

Ferencvaroš – Budućnost 34:26 (19:18)
Dabaš – „OBO arena”.
Gledalaca: 2.500. Sudije: Brkić i Jusufhodžić (Austrija).
Sedmerci: Ferencvaroš 3 (3), Budućnost 2 (2). Isključenja: Ferencvaroš 6, Budućnost 6 minuta.
Ferencvaroš: Sikora (9 odbrana), BIRO (četiri odbrane), ŠACL 1, Sučanski, Sekereš, Mesaroš 1, Van der Hejden 7 (2), Marton 4, LUKAČ 5, SNELDER 1, PENA 5 (1), HAFRA 3, Faluvegi, Jovanović 1, KOVAČIČ 5, Hornjak 1.
Budućnost: ZOKEBI DE PAULA (devet odbrana), Batinović (tri odbrane), UJKIĆ 3, JAUKOVIĆ 5, Pletikosić 1, Laslo 2 (2), MALOVIĆ 2, Premović 1, BRNOVIĆ 4, Bulatović, Pavićević 1, Ramusović 1, RAIČEVIĆ 1, GRBIĆ 5.